trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ulusal Ticaret

2006 yılı itibariyle web projeleri üretmeye başladık. Sadece bir İnternet sitesi değil aynı zamanda yeni bir yerleşim alanı kuruyormuş gibi heyecanlı ve tutkuluyuz. Daima yenilenen ve her projede farklı fikirlerle müşterilerimize yol göstermenin hazzını istesek de anlatamayız (!) Neden Biz? Ürettiğimiz her projede aklımızda bir soru var; “Müşterimiz bu projeyle gerçekten ilerleyebilir mi?” Referans vitrininde gururla sergileyebileceğimiz ve her açıdan bizi temsil edecek tasarımlar yaratmayı amaçlarız. Doğru Ajansla Çalışmalısınız”

Çözüm Ortağınız
  • Şirketiniz için Teknoloji Danışmanlığı
  • Web ve yazılım işlerinizde 7/24 Destek
  • E-Ticaret Yönetimi ve Satış Yönetimi.
  • Kurumsal video tasarımları ve grafik tasarımları yönetimi.

Alanında Uzman kadromuz ile hayatınızın her anında size eşlik edebilecek bir firma ile çalışmaktan keyif alacağınızı düşünüyor ve işinizi işimiz gibi benimseyerek bir aile şirketi gibi gelir giderlerinizi hesaplayarak çalışıyoruz. İddia Ediyoruz Her zaman Uygun fiyat ve Yüksek Kalite prensibine göre hareket ediyoruz.

Ulusal Ticaret
Başarı Memnuniyetle Gelecektir.
Hadi Başlayalım
Misyonumuz

Uygun Fiyat ve Yüksek Kalite Çalışmalarımızla her zaman yanınızda olmak.

Vizyonumuz

Başarıya giden yol her zaman memnuniyetten geçer. Ulusal Ticaret Müşteri memnuniyetine Çok önem vermektedir. Bu sayede 400+ aşkın müşterilerimiz ile Avrupa ve Türkiyede Çalışmalarımızı Sizleri ve firmamızı en üst seviyeye taşımak.

Whatsapp
Rifat HAMURCU
Rifat HAMURCU
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?